Karneval 6.B

Karneval 6.B a MŠ a ZŠ speciální NONA

Dne 15. 2. třída 6.B uskutečnila pro MŠ a ZŠ speciální NONA karneval. Žáci připravili pro děti osm stanovišť s různými úkoly, které se všichni snažili co nejlépe plnit. Za každou splněnou aktivitu dostali odměnu ve formě lízátka, drobné hračky nebo bonbónu a razítka na plánek, který dostali hned na začátku karnevalu. Děti čekalo i překvapení v podobě vystoupení mažoretek Mona Náchod a vystoupení děvčat třídy 6.B. Během celého karnevalu bylo připraveno občerstvení – čaj, buchty, koláče, jablka. Na závěr karnevalu žáci výměnou za vyplněné plánky rozdali hračky z tomboly a tašky s různými sponzorskými dárky. Tímto bych chtěla poděkovat rodičům, kteří připravili občerstvení a věnovali sponzorské dárky i hračky do tomboly, ale i žákům za přípravu a organizaci celého karnevalu a dále patří díky všem učitelkám a vychovatelkám  MŠ a ZŠ speciální NONA za aktivní přístup k celému karnevalu.

FOTO >>>

                                                                               Mgr. Milena Vacková