Ve školní družině se nenudíme…

Horalka – Překonej sám sebe

Jednou z nejoblíbenějších akcí, na kterou se každoročně velmi těšíme je třídenní pobyt na chatě Horalce v Orlických horách...tentokrát nazvaný Překonej sám sebe. Učili jsme se překonat strach v různých situacích, sportovali jsme a soutěžili. Mohli jsme se též zapojit do výtvarné a fotografické soutěže a po návratu jsme uspořádali velkou výstavu v koridoru školy. Náš pobyt na chatě Horalce byl podpořen grantem MěÚ...děkujeme.
FOTO>>>

 

Vánoční výstava

Všichni jsme poctivě tvořili drobné vánoční dekorace, přáníčka a dobroty. Výstava se opravdu povedla a vánoční besídka sborečku, fléten a tanečního kroužku též. Část výtěžku z prodeje poputuje jako vždy na charitativní účely...děkujeme všem!
FOTO>>>

 

Novoroční DISCO

Nový rok jsme přivítali tancem a soutěžemi v tělocvičně, jako vždy bylo velmi veselo:)
FOTO>>>

 

Maškarní rej

Únorový průvod školou byl letos opravdu hodně dlouhý:) Masky byly jedna hezčí než druhá...opravdu se nedalo vybrat tu nejhezčí. Všichni jsme si užili závěrečný rej v tělocvičně.
FOTO>>>

 

Keramika – SPOLU

Jedno jarní odpoledne jsme tvořili velikonoční keramiku. Pomáhali nám starší kamarádi z 8.A...bylo to moc prima. Děkujeme:)
FOTO>>>

 

Vybíjená

Každoročně pořádáme turnaj ve vybíjené pro školní družiny v našem obvodu. Letos se zúčastnili: Komenda, Krčín, Nový Hrádek a Malecí. A my byli 1.! Obhájili jsme tak loňské vítězství.

Také jsme si jeli zahrát okresní turnaj do Broumova, kde jsme získali pěkné 4.místo.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci a příkladné sportovní chování v obou turnajích.

FOTO - OBVODNÍ VYBÍJENÁ>>>
FOTO - VYBÍJENÁ - BROUMOV>>>