ŠD – Co jsme stihli v závěru školního roku

ZOO Dvůr Králové

Každoročně, celý podzim, sbírají děti se svými rodinnými pomocníky žaludy a kaštany pro zvířátka v oboře. A ti nejlepší jedou za odměnu na zážitkový program „Kontaktní zvířata“ do zoologické zahrady ve Dvoře Králové. Letos nám tam byla trošku zima, ale nezmokli jsme a vše si náležitě užili!!!
FOTO >>>

 

Atletický čtyřboj

Naši nadějní atleti se účastnili nejprve obvodního atletického čtyřboje ŠD tady u nás ve městě, a ti nejlepší postoupili do okresního kola v Náchodě. Vedli jsme si v obou kláních úžasně, získali jsme spoustu medailí a diplomů. Děkujeme všem za pěkné sportovní výkony a za vzornou reprezentaci naší ŠD.
FOTO >>>


Přespávačka

A je to tady! Družinové děti z 1. a 2. tříd se dlouho těšily na přespávačku. Zvládli ji skvěle i ti, co zde spali poprvé. Každý si ovšem musel umět sám sbalit a odnést tašku a spacák. S tím vším a také s pestrým programem nám pomáhali prima kamarádi z 9.A:Terka Havelská, Míša a Lucka Kollertovy, Petra Myšičková, Káťa Suchánková, Denča Valášková a Adam Pavlík. Děkujeme:)
FOTO >>>

 

Předškoláčci

V závěru roku se k nám přišli také podívat předškoláci. Zasoutěžili si na zahradě a teď už je přivítáme po prázdninách u nás ve škole a v družině. TĚŠÍME SE NA VÁS!!!
FOTO >>>