Jak jsme si užili předvánoční čas na Malecí

„Člověče, nezlob se!” jistě není třeba představovat. Tato všeobecně známá a oblíbená klasika je jedním z pilířů stolních her. Patří mezi základní výbavu, která nechybí snad v žádné domácnosti. Hra má svůj původ v prastaré indické hře Pačísí známé již v 7. století, je plná zvratů a dramatických chvil, jeden z názvů v překladu znamená „Spěchej pomalu“. To je „Člověče, nezlob se!” Turnaj prověřil štěstí v této hře a zpříjemnil nám atmosféru v předvánočním čase. Žáci jednotlivých tříd 2. stupně dostali spoustu možností nerozzlobit se a dostat co nejvíce svých figurek do domečku. Po turnaji jsme si zazpívali koledy při hudebním programu „Vánoční koledování” a po jeho ukončení byli vítězové jednotlivých tříd odměněni dárkem. Následovaly vánoční besídky ve třídách, pak jsme se již rozešli krásně naladěni na vánoční prázdniny.

                                                                              žáci 2. stupně

FOTO>>>