Zimní pobyt třídy 4.A

Naše třída 4.A s naší paní učitelkou Andršovou, Monikou, Mírou a Tomášem  jela hned po Vánocích na hory lyžovat. Je to každoroční zábava. Jedou skoro všichni žáci. Vyrazili jsme ve středu ráno do Deštného v Orlických horách. Po příjezdu na chatu Prim jsme vyložili věci a hned šli lyžovat. Lyžovali jsme 4 dny od rána do večera. Na sjezdovku a zpět na chatu nás vždy přivážel skibus. To bylo perfektní. Jídlo bylo výborné a ubytování také. Večer jsme vždy hráli společenské hry. Nejlepší hra byla Městečko Palermo. Lyžování nás moc bavilo. Protože už jsme hodně dobří, mohli jsme jet i na lanovce. Učitelé se vždy střídali u skupin. Měli jsme čtyři. Jednou jsme se šli po večeři  ještě vysportovat do místní tělocvičny. Večer jsme usínali jako miminka. V sobotu jsme se šťastně bez zranění vrátili domů. Tento lyžák byl super. Moc se nám tam líbilo a myslíme si, že jsme si to skvěle užili.

Eliška Holečková, Filip Hnik, Jan Tomáš

FOTO>>>