„Brazílie – vášnivé srdce Jižní Ameriky“

Projekt Planeta Země 3000 každoročně pomáhá více než deseti tisícům pedagogů napříč celou Českou republikou demonstrovat učebně náročná témata poutavou a srozumitelnou formou a téměř sto padesát tisíc žáků a studentů motivovat ke vzdělávání a osobnímu rozvoji.  

V kině 70 se žáci 4. – 9. tříd vypravili společně s cestovatelem Adamem Lelkem do vášnivého srdce Jižní Ameriky a prožili chvíle plné dobrodružství, přírodních krás a lidských příběhů. V programu „Brazílie – vášnivé srdce Jižní Ameriky“ nám nabídli fascinující podívanou plnou poutavých fotografií, názorných animací, pestrých videosekvencí, map a didaktických nákresů, ale především jedinečný příběh i chvíle plné poznání a osobní motivace.

Naladění na Brazílii využili například žáci třídy 4.A, kteří nové poznatky shrnuli a využili v hodinách. Děti zajímavé a poutavé vyprávění zpracovali do referátů a Nicolas Adamec připravil pro třídu prezentaci. Některé referáty a prezentaci přikládáme k nahlédnutí.

FOTO>>>

Prezentace v pdf >>>

Mgr. Jaroslava Broumová