Akce školní družiny

Dopravní kvíz

- prověřil naše znalosti z dopravního značení. Zvládli jsme ho každý sám, jenom těm nejmladším pomáhali starší kamarádi. A uspěli jsme všichni:)

Sběr kaštanů a žaludů

- každoroční podzimní akce, letos jsme nasbírali neuvěřitelných 2297 kg kaštanů

a 114 kg žaludů. Nejlepší sběrači se mohou opět těšit na zážitkový program v ZOO ve Dvoře Králové nad Labem.. A kdy tam pojedeme? Koncem dubna a už se moc těšíme!

OKOklamy

- interaktivní výstava v Hronově, na které jsme se hodně nasmáli, ale také se spoustu nového a zajímavého dozvěděli o tom, jak nás vlastně naše oči klamou. Měli pro nás připravenou i výtvarnou dílnu se zábavným tvořením.

Novoroční diskotéka

- tanec a hry v tělocvičně...naučili jsme se něco nového a nálada byla výborná.

Maškarní rej

- pestrobarevný průvod prošel celou školou, masek bylo opravdu hodně a byly velmi nápadité. Na závěr jsme si v tělocvičně zahráli a zatančili.

A co nás ještě čeká? Zdravé svačinky, odpoledne s keramikou – společné tvoření se staršími kamarády, lehkoatletický čtyřboj, výlet do ZOO, pro 1. a 2. třídy přespávačka ve školní družině a další akce. Máme se na co těšit:)