ŽLUTÝ MINIVOLEJBAL v ZŠ MALECÍ

Dne 14.2.2018 se v naší škole uskutečnil 3.ročník turnaje ve žlutém minivolejbale, který pořádala ZŠ Komenského pod záštitou Volejbalového centra v Novém Městě nad Metují. Žlutý minivolejbal je vlastně přehazovaná hraná ve dvojicích se základními pravidly opravdového volejbalu. Hra v této barvě je určena pro naše nejmladší žáčky 1. a 2. ročníku. Turnaje se zúčastnilo celkem 16 družstev ze čtyř základních škol – ze ZŠ Komenského, ZŠ Malecí, ZŠ a MŠ Krčín a ZŠ Nový Hrádek. Na čtyřech hřištích se hrálo nejprve v základních skupinách a následně ve finálových skupinách o celkové pořadí. Děti bojovaly ze všech sil a vzorně reprezentovaly svoji školu. Bylo zde k vidění mnoho krásných, někdy i nekonečně dlouhých a do poslední chvíle velmi napínavých výměn. Některé naše děti se s touto hrou setkaly vůbec poprvé, a přesto jsme ve finále získali 1. a 3. Místo. Odměnou byly medaile a poháry. Všem zúčastněným blahopřejeme a přejeme ještě mnoho dalších, nejen sportovních úspěchů.

Nejlepší dvojice - KRPÁLEK J., KUČERA V.  ( 2. třída ) 1. místo

                   JAKL D., SLÁVIČEK F.  ( 2. třída ) 3. místo

 

1.třída - JIRMAN J.,KÁBRTOVÁ A.,ZAŇKOVÁ D., JIRMAN V., VELECHOVSKÝ P.,

          VOKATÝ F., WILSON K.

  1. třída - HANZL J., PAAR A.

 

FOTO>>>

                                       Martina Černá, ZŠ Malecí