Jak jsme vítali jaro (projektový den ve 4.B)

Je 21. března. Přichází jaro. A když někdo (nebo v tomto případě spíše něco) přichází, chystáme v souladu s dobrými mravy pohoštění. A samozřejmě se chceme vytáhnout, jací jsme výborní hostitelé! smile

Takže jsme pekli. Pekli a připravovali jednohubky.

Upekli jsme si výborné slaďoučké muffinky s čokoládou a připravili jednohubky s vajíčkovou pomazánkou zdobené okurkou a paprikou, které báječně vypadaly a ještě lépe chutnaly! A práce nám šla skvěle od ruky!

Mňam, mňam! Ale ouha! Po pohoštění se jaksi nějak rychle zaprášilo a na jaro vůbec nic nezbylo! smile

Tak ho přivítáme třeba veselou písničkou!

Každopádně náš 1. jarní den ve škole se vydařil a kromě plných bříšek nás může těšit, že jsme se zase něco nového naučili. Třeba o jarní rovnodennosti, o tom, k jakým změnám na jaře dochází v přírodě, o letním čase atp. A také jak se ohánět s mísou a vařečkou v kuchyni!

Už se těšíme, až bude přicházet léto!                                                               

                                                 žáci 4. B

FOTO>>>