Štafetový pohár - 1.stupeň

OKRESNÍ KOLO

Ve čtvrtek 10.5.2018 se konalo na našem atletickém stadionu Okresní kolo Štafetového poháru. Zúčastnilo se 9 škol. Soutěže se účastnili žáci 1.- 5. ročníku. Sportovní soutěžení probíhalo v následujících disciplínách: štafety 1.- 3.tříd 8x100m, 4.-5.tříd 8x100m a smíšené štafety 1.-5.tř. 8x200m. Naši žáci podali vynikající výkon a celkově vybojovali 2.místo a postupují do krajského kola, které se bude konat opět na domácí půdě 15.5.2018. Příští týden se bude účastnit 15 škol z celého kraje. Držíme palce.

výsledky na www.stafetovypohar.cz

FOTO zde >>>

 

KRAJSKÉ KOLO

15.5.18 se naši žáci utkali v krajském kole Štafetového poháru s dalšími 13 školami opět na domácí půdě. Bojovali statečně a skončili na krásném 10.místě opravdu ve velké konkurenci. Závody byly výborně organizované SK NMnM, počasí bylo krásné, jen ten vítr nemusel být tak velký. Žákům se závody velmi líbily a byli rádi, že si mohli změřit síly s tak výbornými soupeři. Už se těšíme na další ročník a budeme se snažit své výkony ještě zlepšit.

FOTO zde >>>

                                              Mgr.Kateřina Andršová