Páťáci na Lyžařské boudě v Krkonoších

Na škole v přírodě jsem si vše užila. Byli jsme například na Sněžce a na Černé hoře, na rozhledně Hnědý vrch, hráli jsme sportovní hry, měli stezku odvahy a Superstar Lyžařské boudy, kde každý mohl ukázat svůj talent. Chodil s námi  pan Václav Vágner, ukazoval nám různé rostliny  a vysvětloval nám, proč jsou chráněné. Také jsme měli přednášku o Krkonoších. Na závěr pobytu byla diskotéka a vyhlášení všech her a akcí. Někteří ušli za 5 dní 49 km, já jsem ušla 46 km, protože jsem nebyla až u vysílače na Černé hoře. Lépe to nemohlo celé skončit.

            L.Konvalinová

Chata se mi moc líbila. Byla skvěle vybavená, pokoje byly celkem moderní, což mě mile překvapilo. Vařili nám výborně. Program se mi líbil, protože jsem v Krkonoších nikdy nebyla, takže jsem byla ráda, že jsme jeli zrovna tam. Viděli jsme úpské a černohorské rašeliniště. Byla to nádherná škola v přírodě.

              H.Pekařová

Chata byla na Liščí hoře. Z Pece pod Sněžkou byl kopec nahoru, který měřil 4,5 km. Chodili jsme na túry, jinak jsme hráli hry a soutěže. Jídlo tam měli výborné, ani jednou se nestalo, že by mi jídlo nechutnalo. Celému pobytu bych dal pět hvězd z pěti.

             A.Pfeifer

FOTO>>>