Třídíme s Nikitou

My, osmáci, jsme se zúčastnili XI.ročníku soutěže Třídíme s Nikitou, v níž jedna ze dvou soutěžních skupin naší školy získala 1.místo. Do soutěže jsme poslali práci s názvem Třídidlo, což je zelený sliz, který počítá odpadky a vytváří z nich nové věci, čímž pomáhá celé Zemi. Naší výhrou byl dvoudenní pobyt v ZOO Dvůr Králové nad Labem.

V úterý 19.června jsme v doprovodu paní učitelek absolvovali vyhlášení výsledků celé soutěže, které proběhlo na ostrově Lemur. Následně s námi udělali rozhovor, předali ceny, na závěr pro nás připravili občerstvení. Vyhlášení byl přítomen i papoušek Nikita, maskot soutěže. Poté nás ubytovali v hotelu Safari Lodge, pobyt zahrnoval volný vstup do ZOO, snídani, oběd, svačinu a večeři. V hotelu jsme měli možnost zahrát si bowling, vykoupat se v bazénu, navštívili jsme i safari a zadováděli si na lanové prolézačce. Celý pobyt jsme si moc užili a těšíme se na vyhlášení příštího ročníku soutěže.

žáci 8.A ZŠ Malecí