Pohádkové dopoledne pro prvňáčky a děti z NONY

Ve čtvrtek 28. června 2018 zorganizovala třída 7. B pohádkové dopoledne pro první třídy ZŠ Malecí a děti z NONY. Žáci plnili na osmi stanovištích různé úkoly, za jejichž splnění získali razítka, bonbonky a na konci, mimo jiné, sladkou odměnu. Na své cestě měli možnost potkat mnoho pohádkových postav – Červené Karkulky, pandy, Pata a Mata, Boba a Bobka, Bořka stavitele, Mickey Mouse, Krtečka, Šmoulu a princezny. Žáci úspěšně splnili všechny úkoly, mezi které patřila například jízda na koloběžkách, nošení vajíček na lžíci, zatloukání hřebíků, skákání v pytli, stavění z kostek, malování na obličej, házení kroužků nebo chození podél provázku. Navzdory nepříznivému počasí se zábavné dopoledne vydařilo a kromě věcné odměny si účastníci odnesli i spoustu skvělých zážitků. Moc děkuji všem žákům 7. B za skvělou přípravu celého dopoledne, žákům 1. tříd a ZŠ NONA za soutěžního ducha. Poděkování patří i jejich paním učitelkám, které se aktivně zapojily i přes deštivé počasí.

                      Mgr. Milena Vacková, ZŠ Malecí

FOTO>>>