Den plný dárků a překvapení

V předvánočním týdnu, 19. prosince, se u nás ve škole uskutečnilo setkání plné dárků a překvapení. Žáci 7. A a 8. B připravili pro klienty Stacionáře NONA a děti MŠ a ZŠ speciální předvánoční diskotéku s dárky, které vlastnoručně vyrobili. Třída 7. A ve spolupráci se Stacionářem upekla vanilkové rohlíčky, linecká kolečka a banánky máčené v čokoládě.  Třída 8. B vyrobila vánoční dekorace na stůl v podobě stromečků. Celým dopolednem nás provázel DJ Miloš Forman. Zazněly moderní i vánoční písničky a díky rodičům nechybělo ani voňavé cukroví. Závěrem jsme všem našim dětským i dospělým přátelům rozdávali dárky. Den plný emocí s nádechem vánoční atmosféry nás úplně pohltil. Všem zúčastněným se celá akce velice líbila a těšíme se na další spolupráci.

Chtěli bychom tímto poděkovat za finanční podporu Krajskému úřadu Královéhradeckého kraje, díky níž jsme tuto akci mohli zorganizovat. Dále děkujeme za vstřícnost a pomoc vedení naší školy, rodičům i všem žákům, kteří se aktivně podíleli na přípravě celé akce.

FOTO>>>

                                               Mgr. Milena Vacková a Mgr. Adéla Nosková