Lyžařský výcvik

     Od neděle 6.1. do soboty 12.1. se naše třídy 7.A a 7.B ze Základní školy Malecí účastnily lyžařského výcviku. Byli jsme ubytováni na chatě Prim v Deštném v Orlických horách. Každý den jsme začínali ranní rozcvičkou, poté následovala snídaně a dopolední výcvik na běžkách či sjezdových lyžích. Po obědě jsme nabírali síly při poledním odpočinku. Odpoledne bylo věnováno opět výcviku. Po večeři následovala přednáška a zábavné hry. Takhle probíhal skoro každý den. Protože jsme měli ideální zimní podmínky, dostatek sněhu a hodně energie, hráli jsme hry na honěnou, koulovanou, dokonce jsme postavili iglú. Během našeho pobytu jsme zažili mnoho zábavy a krásných chvil, nejvíce však při výletech na běžkách či večerním zábavném programu. V pátek večer proběhlo závěrečné zhodnocení kurzu, a protože se jednalo o poslední večer našeho pobytu, měli jsme diskotéku. V sobotu 12.1. náš lyžařský výcvik bohužel skončil, moc jsme si ho užili. Děkujeme hlavně paní učitelce Dyntarové, která pro nás kurz zorganizovala a dala do toho mnoho energie a úsilí. Také děkujeme všem učitelům, že s námi měli trpělivost a hodně nás toho naučili. Děkujeme!

            N.Černá, M.Urbanová., K.Zaňková, B.Vašíčková, L.Sedláčková, žákyně 7.A a 7.B

FOTO >>>