Štafetový pohár - krajské kolo

Ve středu 15.května se v Novém Městě nad Metují konalo krajské kolo atletické štafety, do kterého jsme postoupili z kola okresního. Konkurence byla veliká, v nominaci bylo 15 nejlepších škol z celého Královéhradeckého kraje.

Naše umístění z předchozích let se pohybovala okolo 10.místa, proto jsme nepočítali s tím, že bychom mohli vylepšit náš čas. Ale my jsme to dokázali! Umístili jsme se na krásném 4.místě s naším vůbec nejlepším časem za poslední 4 roky - 09:08,34. Přes nepříznivé počasí a velkou zimu děti běžely ze všech sil. Všem žákům moc děkuji za jejich sportovní výkony a reprezentaci školy, Sportovnímu klubu Nové Město nad Metují za skvělé zázemí, vše bylo výborně zorganizováno. Těšíme se na další ročník.

1.-3.tř.,4.-5.tř.

Jakub Hanzl Adam Velechovský

Adam Paar Matyáš Krása

Vojtěch Kučera Kristián Barva

Vojtěch Roleček Michael Ryšavý

Barbora Zelená Nikol Maršíková

Michaela Rydlová Marie Minárová

Michaela Erbanová Natálie Paarová

Andrea Janatová Natálie Kubečková

                                                                               Mgr. Kateřina Andršová