Štafetový pohár - krajské kolo

Ve středu 15.května se v Novém Městě nad Metují konalo krajské kolo atletické štafety, do kterého jsme postoupili z kola okresního. Konkurence byla veliká, v nominaci bylo 15 nejlepších škol z celého Královéhradeckého kraje.

Naše umístění z předchozích let se pohybovala okolo 10.místa, proto jsme nepočítali s tím, že bychom mohli vylepšit náš čas. Ale my jsme to dokázali! Umístili jsme se na krásném 4.místě s naším vůbec nejlepším časem za poslední 4 roky - 09:08,34. Přes nepříznivé počasí a velkou zimu děti běžely ze všech sil. Všem žákům moc děkuji za jejich sportovní výkony a reprezentaci školy, Sportovnímu klubu Nové Město nad Metují za skvělé zázemí, vše bylo výborně zorganizováno. Těšíme se na další ročník.

1.-3.tř.,4.-5.tř.

Jakub Hanzl Adam Velechovský