Atletický čtyřboj školních družin 2019

V pátek 14.června se ve sportovním areálu Základní školy Náchod-Plhov uskutečnilo okresní kolo v lehkoatletickém čtyřboji školních družin. Soutěžilo se v běžeckých a technických disciplínách (běh na 50m, hod kriketovým míčkem, skok daleký a vytrvalostní běh).

Závodu se zúčastnilo celkem více než sto soutěžících z celého okresu. Naši školní družinu reprezentovali čtyři závodníci, kteří postoupili z obvodního kola, a měli tak šanci uspět v kole okresním. Ve velké konkurenci naše děti přistupovaly ke každé disciplíně velmi zodpovědně, srdnatě bojovaly až do konce a podávaly výkony na hranici svých možností. Naším nejlepším atletem se stala Anna Kábrtová, která získala celkem tři medailová umístění v početně nejvíce zastoupené kategorii. Všem sportovcům srdečně blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci a přejeme mnoho dalších, nejen sportovních úspěchů.

Naši sportovci:

KÁBRTOVÁ Anna ( 2.třída )

1. místo – VYTRVALOSTNÍ BĚH

2. místo – HOD KRIKETOVÝM MÍČKEM

3. místo – SKOK DALEKÝ

ROLEČEK Vojtěch ( 2.třída )

1. místo – VYTRVALOSTNÍ BĚH

2. místo – BĚH na 50m

BARVA Kristián ( 4.třída )

1. místo – BĚH na 50m

KRÁSA Šimon ( 4.třída )

3. místo – SKOK DALEKÝ

 

Martina Černá, vychovatelka školní družiny ZŠ Malecí

FOTO>>>