Přespávačka ve školní družině

V pátek 31.května jsme se již tradičně sešli s dětmi z prvních a druhých tříd, abychom prožili velké dobrodružství. Jednalo se o přenocování ve školní družině obohacené o zajímavý program, do něhož byly zapojeny naše šikovné deváťačky, které pomáhaly realizovat zábavné hry pro děti.

A jak program vypadal? Děti byly rozděleny do týmů a vzájemně spolu měřily síly, učily se spolupracovat a komunikovat. Vrcholem celé akce bylo opékání špekáčků, které se opravdu povedly. Tím ovšem program nekončil. Za světel reflektorů si děti v tělocvičně zahrály pyžamovou vybíjenou a teprve potom následovalo uspávání. Děti se rozprchly do svých spacáků a nastražily uši na pohádku před spaním.

Druhý den ráno, přesně 1.června, tedy na Den dětí, jsme posnídali vynikající buchty a koláče od hodných maminek, čímž naše dobrodružství směřovalo do finále.

Velké díky patří všem, jež se na celé akci podíleli. Dětem, které byly báječné, ochotným rodičům a šikovným deváťačkám, jmenovitě Natalii Hronovské, Adéle Myšičkové, Anně Petruželkové, Tereze Roštlapilové, Barboře Zelené a Lucii Šnipsové.

 

                                                                 Alena Henclová, vychovatelka školní družiny