iQLANDIA Liberec

Ve čtvrtek 20.června vyrazilo 40 žáků ze čtvrtých a pátých ročníků se školní družinou na projektový den do iQLANDIE v Liberci.

V úvodu pro nás byla nachystána naučná show s lektorem, poté jsme postupně navštívili všech 10 expozic, kde nás čekalo více než 400 interaktivních exponátů, kvalitní didaktické pomůcky, mezipředmětové vazby, propojení formální i neformální výuky …

Organizace celého projektového dne od science centra byla naprosto skvělá a jako památku jsme si odvezli spousty fotografií, společných zážitků a hlavně nové vědomosti. Z Liberce jsme všichni odjížděli nadmíru spokojeni.

Závěrem chci poděkovat všem zúčastněným žákům za vzorné chování během celého dne.

Veronika Vrátná, vychovatelka školní družiny