Kukuřičné bludiště 3.A a 3.B

Dne 18. září jsme s žáky třetích tříd navštívili kukuřičné bludiště v Hradci Králové. Děti, které tam už byly, se těšily. Ostatní byly zvědavé, co na ně čeká a zda se z bludiště dostanou ven. Po příjezdu na místo bylo proto příjemným zjištěním, že labyrint má pouze jeden východ a opravdu se není kam ztratit. Dětem se program velmi líbil. U vchodu do labyrintu obdrželi všichni kartičky, do kterých doplňovali písmena rozmístěná po bludišti. Cestou v bludišti jsme studovali informace o třídění odpadu a možnosti jejich recyklace a dalšího využití. Všimli jsme si také kukuřic, které byly pravděpodobně napadené nějakou chorobou. Po vyluštění a doplnění tajenky dostaly děti magnet s obrázkem. Naštěstí nám přálo i počasí a všichni jsme se dostali v pořádku opět do školy. Nakonec jsme dostali i pochvalu od paní řidičky autobusu, že děti byli hodné a chovali se v autobuse slušně.

                                                                        Mgr. Renata Kárníková a asist. Pavlína Klučková

FOTO>>>