Ohlédnutí za vánočním vystoupením…

Již tradičně před zahájením vánoční výstavy, se mohli rodiče, prarodiče a veřejnost slavnostně naladit při svátečním vystoupení v tělocvičně školy. Děti z tanečních kroužků… i ti nejmenší, pěvecký sbor a flétničky se opravdu snažily a odměnou jim byl potlesk zaplněné tělocvičny.

V posledním předvánočním týdnu se též všichni vypravili do MSSS OÁZA. Přidal se k nim ještě kytarový kroužek, který zde má vždy velký úspěch. Vánoční pásmo a společné zpívání koled proběhlo ve velmi milé a srdečné atmosféře.

Poděkování patří všem účinkujícím, dále p. uč. I.Šnoplové (pěvecký sbor), N.Miltové (flétny a kytary), A.Henclové (flétny), J.Horníkové a N. Majerské (taneční kroužky).

                                                        za školní družinu Eva Vincencová

FOTO>>>