Úspěšní fotografové

V pátek 17.ledna se konala vernisáž v Galerii výtvarného umění v Náchodě a hodnocení výtvarné soutěže na téma Síť. Krásného úspěchu zde dosáhli naši mladí fotografové v kategorii 12 – 15 let. Nicol Piecová získala 1. místo s fotografií Trampolína a Jan König 2. místo s prací Spirála. Výstava zde potrvá do 9. února,  z našeho fotokroužku zde mají vystavené práce ještě Martin Obst, Stela Syrovátková, Jan a Petr Tomášovi, Aneta Tomášová a Kateřina Zaňková.

Gratulujeme a srdečně zveme!

 

Velmi milé setkání proběhlo na městském úřadě, kam pan starosta pozval  v závěru roku naše nejúspěšnější mladé fotografy. Zároveň zde byly vyhlášeny výsledky divácké ankety Fotografie 2019, výstavy, která se konala na podzim v prostorách zámku. Na 1. místě u diváků vyhrála Kateřina Zaňková, 2.místo získala Nicol Plecháčová a 3. místo Petr Tomáš. Setkání se ještě zúčastnili: Jindřiška Andělová, Filip Hnik, Adéla Duchatschová, Tereza Roštlapilová a Jan Tomáš. Vedení města ocenilo výborné výsledky všech v celostátních i mezinárodních soutěžích. Následovala milá beseda o fotografování v příjemné vánoční atmosféře.

Děkujeme všem za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme další úspěchy.

FOTO>>>                                                                                                 Eva Vincencová