Aktuální informace

PF 2021

 

ŠD pro děti pracovníků z první linie

Od středy 14. října zajišťuje školní družina při ZŠ Malecí provoz pro děti pracovníků z první linie.

Dopoledne se děti v počítačové učebně věnují online distanční výuce, kdy jsou stejně jako ostatní spolužáci ve spojení s paní učitelkou. Děti velmi oceňují tento kontakt a ovládání výpočetní techniky s drobnou pomocí vychovatelek zvládají na výbornou.

Po ukončení výuky a vydatném obědě ve školní jídelně následuje přesun do školní družiny, kde je pro ně připraven pestrý program. Za příznivého počasí jdeme na školní zahradu, děti využívají prolézačky a hrají sportovní hry. Při pobytu v prostorách školní družiny společně tvoříme různé výrobky - větrník z papíru, papírový spinner, ponožkové hračky, výtvory z čajových sáčků – technika Tea Folding. Také jsme s dětmi kreslili stromy k příležitosti Dne stromů. Společně hrajeme společenské hry nebo skládáme puzzle.

Po celou dobu vládne dobrá nálada, protože všichni přeci víme, že S ÚSMĚVEM JDE VŠECHNO LÉPE!

                                                                                                         za ŠD Malecí Veronika Vrátná

FOTO >>>