Aktuální informace

Informace pro rodiče

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 12. DUBNA 2021 najdete >>>

 INFORMACE K TESTOVÁNÍ, PROVOZU ŠD A DALŠÍ INFORMACE najdete >>>

Instruktážní video testování >>> https://www.youtube.com/watch?v=2AbljENQn78

  

Zdobení stromečků na náměstí

Předvánoční čas byl letos tak trochu jiný, děti ho trávily doma u online výuky, ale školní družina zajišťovala provoz pro děti pracovníků z první linie. Po dopolední online výuce následoval pestrý program, jehož součástí bylo i vyrábění ozdob na vánoční stromečky na náměstí. Práce to byla zajímavá a s výsledkem byly spokojené vychovatelky i děti. Vzhledem k situaci kolem Covid-19 nabídla naše školní družina ozdobení i jiných stromečků, této nabídky využila ZŠ speciální NONA. Stromečky zpestřují předvánoční náladu našeho malebného náměstí.

Všem, kdo se podíleli jak na výrobě, tak na instalaci výrobků, může být potěšením, když si naše vyzdobené stromečky fotografují návštěvníci náměstí.

Děkujeme všem dětem i jejich vychovatelkám za ochotu nejen vyrábět, ale také pomoci ostatním.

 

Krásné prožití Vánoc v kruhu rodiny za ŠD Malecí přeje

                                                                Martina Šmídová

FOTO>>>