Aktuální informace

Informace pro rodiče

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 12. DUBNA 2021 najdete >>>

 INFORMACE K TESTOVÁNÍ, PROVOZU ŠD A DALŠÍ INFORMACE najdete >>>

Instruktážní video testování >>> https://www.youtube.com/watch?v=2AbljENQn78

  

ZRUŠENÍ LYŽAŘSKÉHO KURZU BEZ NÁHRADY

Vážení rodiče,

Vzhledem k vládním opatřením a zákazu konání sportovních kurzů rušíme lyžařský kurz 7. ročníků v termínu od 10. – 15. 1. 2021 bez náhrady. Již uhrazené částky budou vráceny na účet zákonných zástupců po nahlášení jména žáka a čísla účtu, na který máme zaslat peníze. Kontaktní email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (ekonomka školy). Děkujeme za pochopení.

                                                                       Mgr. Pavla Smolová, ředitelka školy