Aktuální informace

Informace pro rodiče

 

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 12. DUBNA 2021 najdete >>>

 INFORMACE K TESTOVÁNÍ, PROVOZU ŠD A DALŠÍ INFORMACE najdete >>>

Instruktážní video testování >>> https://www.youtube.com/watch?v=2AbljENQn78

  

Distanční výuka všech ročníků ZŠ od 1. 3. 2021 do 27. 3. 2021

Od pondělí 1. 3. 2021 přechází žáci 1. – 2. ročníků na distanční výuku. Výuka probíhá podle rozvrhu distanční výuky. Žáci se mohou připojit na hodinu pomocí notebooku, mobilního telefonu nebo tabletu. V případě, že nemá žák k dispozici IT techniku, domluví se o formě vzdělávání s vyučujícím.

Škola je uzavřena. Prosíme rodiče, aby vstupovali do budovy školy pouze v naléhavých případech po telefonické domluvě se sekretářkou školy na tel. čísle 491 474 016.

ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ: Škola v době distanční výuky poskytuje žákům školní stravování. Žáci si mohou objednaný oběd vyzvednout v době od 12 do 13 hodin.

URČENÁ ŠKOLA PRO ZAMĚSTNANCE ZDRAVOTNÍKŮ A IZS.

Naše škola byla znovu pověřena péčí o děti a žáky zdravotníků a IZS. V případě, že máte zájem o umístění dětí do naší školy, informujte se kdykoliv u ředitelky školy Mgr. Pavly Smolové na telefonním čísle: 606 040 757.