Aktuální informace

Informace pro rodiče

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. KVĚTNA 2021 najdete >>>

 

Zima očima dětí...

je název fotografické soutěže, která byla vyhlášena projektem Rodinné pasy v Královéhradeckém kraji. Do soutěže dorazilo celkem 136 fotografií a mezi oceněnými byli i žáci a studenti z našeho kroužku. Barbora Horáková získala 3. místo, Tereza Roštlapilová 5. místo a Matěj Kufel dostal cenu poroty za nejlepší kompozici a ztvárnění tématu. Všem gratulujeme a přejeme další povedené snímky.

Můj život s rostlinami...

Každoročně se náš fotokroužek účastní soutěže, kterou vyhlašuje pro základní a střední školy Český zahrádkářský svaz Praha. Letošní téma bylo "Můj život

s rostlinami" a porota vybírala ze 140 fotografií. Velmi nás potěšilo, že na 1. místě v kategorii základních škol, se umístily naše žákyně: Bára Kolářová, Markéta Mrázková, Nicol Plecháčová a Aneta Tomášová. Jejich fotografie budou vystaveny na výstavě "Květy" v Lysé nad Labem, publikovány v časopisu Zahrádkář a na webu ČZS. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme dívkám hodně dalších povedených snímků.

Eva Vincencová - fotokroužek ZŠ Malecí

FOTO>>>