Aktuální informace

Informace pro rodiče

INFORMACE K PROVOZU ŠKOLY OD 17. KVĚTNA 2021 najdete >>>

 

Distanční výuka ve 4.B

Naše třída si během ledna musela na distanční výuku znovu zvyknout. Už během podzimu jsme se naučili pracovat s počítačem a programem MS Teams. Každý den jsme měli 3 vyučovací hodiny. Výtvarná výchova, pracovní činnosti, tělesná výchova, zdravověda a doučování bylo dobrovolné. Během této dopolední výuky, jsme si vyzkoušeli Brýlový den, Den pohádkových postav, Kloboukový den, Pyžamový den a také jsme hledali úkoly při stopované, kterou pro nás připravil jeden spolužák. Odměnu jsme si mohli vyzvednout v cukrárně U Kamily. Dokonce jsme měli i program od Semiramis, který probíhal také online.

Jsme rádi, že jsme se mohli alespoň v rotační výuce vrátit zpátky do naší třídy, protože trávíme čas společně a také hodně venku v přírodě.

Dokonce i taková matematika, při které jsme se učili počítat obvod a obsah, se dá trávit na pískovišti a na hřišti.

         Třída 4. B

obr6