Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

Foto Malecí clear sky small

TESTOVÁNÍ NA COVID-19

Každé pondělí proběhne testování žáků na covid-19. Testování proběhne ve třídách od 7:30 hodin. Netestují se očkovaní žáci a žáci do 180 dní po covidu-19. Netestovaní musí donést potvrzení o prodělané nemoci nebo očkování - certifikát ze systému uzis.cz

Pokud chce rodič asistovat při testování nebo si dítě sám otestovat, může v době od 7:15 do 7:45 v prostoru u kanceláře školy. Pokud chce rodič na testování svého dítěte použít jiný druh testu, pak musí podepsat darovací smlouvu v kanceláři školy.

Děkujeme za spolupráci

MLÉKO DO ŠKOL A OVOCE DO ŠKOL

podporováno evropskými a státními dotacemi

Projekt MLÉKO DO ŠKOL - každý žák školy má nárok na 1 ks mléčného výrobku týdně.

Projekt OVOCE DO ŠKOL - každý žák školy má nárok na 1 porci ovoce nebo zeleniny týdně. Ovoce je vydáváno všem žákům školy zcela zdarma.

Ocenění společnosti Scio

© Your Company. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates