INFORMACE PRO RODIČE

INFORMACE K NÁSTUPU ŽÁKŮ DO ŠKOLY OD 30. LISTOPADU 2020 najdete zde >>>

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Informace k otevření školní družiny pro děti 1. a 2. tříd od 18. 11. 2020

•  školní družina bude od středy 18. 11. 2020 otevřena pro všechny přihlášené děti 1. a 2. tříd a bude pracovat ve standardním režimu
  • provoz školní družiny bude z organizačních důvodů 6:15 – 16:00
  • děti budou ve svých odděleních po jednotlivých třídách, míchat se nebudou ani ráno v ranní družině
  • po celou dobu pobytu musí děti i pedagogičtí pracovníci nosit roušku nebo respirátor
  • rodiče dětí 1. tříd mohou s rouškou vstupovat do budovy školy a mohou si své děti vyzvedávat v jednotlivých odděleních ŠD
  • děti 2. tříd budeme pouštět ze ŠD podle informací, uvedených na zápisním lístku
  • v případě změn odchodových časů, nevolejte, prosím pište do notýsku ŠD

vychovatelky ŠD

Činnost všech kroužků je do odvolání pozastavena.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Školní družina je rozdělena do 6 oddělení, která navštěvují žáci 1. - 5. tříd. Každé oddělení má vlastní moderně vybavenou prostornou hernu, dále děti využívají společenskou místnost s televizí a DVD, výtvarnou učebnu, čítárnu, kuchyňku, tělocvičnu a chodbu s dětským koutkem.

Provoz školní družiny je zajištěn od 6:15 do 17:00 hodin, první a poslední školní den od 6:30 do 15:00 hodin.

V případě příznivého počasí mají děti možnost trávit volný čas v prostoru školní zahrady, kde se nacházejí lavičky, skluzavky, pískoviště, dřevěné sestavy a různá další zařízení pro trávení volného času.

Kromě odpočinkové a rekreační činnosti, mohou děti využít pestrou nabídku zájmových kroužků školní družiny a školního klubu. Pro děti, které navštěvují ŠD, je také připraven celoroční projekt Těšíme se na ... Jedná se o jedno i vícedenní akce, jejichž výběr je přizpůsoben zájmu dětí a rodičů.

Naše školní družina má od roku 2007 svůj vlastní Školní vzdělávací program "Zábava je naše radost".

Přehled kroužků se otevře po kliknutí na tabulku.

POPLATKY ŠKOLNÍ DRUŽINY A ŠKOLNÍHO KLUBU 2020/2021

Nezapomeňte prosím na termín plateb školní družiny, školního klubu a kroužků ŠD/ŠK (do 31. 10. 2020).

Ti, kteří si poplatky z loňského šk. roku převedli na letošní školní rok, nemusí letošní platby za 1. pololetí řešit, mají předplaceno.

V případě neotevření kroužků ŠD/ŠK do konce prosince 2020 z důvodu současné obtížné situace, budeme na konci kalendářního roku řešit vrácení nebo převedení poplatku za kroužky ŠD/ŠK na druhé pololetí.

Vychovatelky ŠD/ŠK

po kliknutí na tabulku se otevře soubor ve formátu pdf