INFORMACE ZE ŠKOLNÍ JÍDELNY

• Telefon 491 474 320

Vedoucí školní jídelny: Marcela Součková

Vedoucí kuchařka: Milena Vaculová

Výdej obědů v době od 11:20 do 13:45 hodin.

Prodej stravenek vždy od 26. do 28. dne předchozího měsíce (pokud jsou pracovními dny) v době první den od 7:00 do 13:00 hodin, následující dva dny od 7:00 do 15:00 hodin.

Cena obědů

1. stupeň 23 Kč
  2. stupeň 25 Kč
  3. stupeň 26 Kč

Cizí strávníci  56 Kč

Cena čipové karty je 36 Kč.

Odhlašování a přihlašování obědů během měsíce:

• VŽDY 1 DEN PŘEDEM
  • od 7:00 do 7:45 hodin
  • od 9:30 do 10:00 hodin
  • odhlašování lze provést telefonicky, elektronickou cestou 1 den předem do 11 hodin

věk strávníka

druh stravy

finanční normativ

žáci školy

7 - 10 let

11 - 14 let

15 let a více let

zaměstnanci školy

27 Kč (5 Kč FKSP)

cizí strávníci

oběd

29, 50 Kč (56 Kč plná cena)

Do věkových skupin jsou strávníci zařazování na dobu školního roku, ve kterém dosahují příslušného věku.  Školní rok je od 1. 9. do 31. 8.

V případě nemoci je možno oběd 1. den vyzvednout, aby nepropadl, pak je nutno ho odhlásit. Např. Pokud je žák nemocný více dnů nelze si chodit každý den s nosičem pro obědy., Pokrm vydaný do nosiče je určený k okamžité konzumaci, nelze jej dále uchovávat. Za dohled v jídelně nad žáky zodpovídá osoba k tomu určená.

Platby obědů ve školní jídelně

• adresa přihlášení www.strava.cz
  • číslo zařízení 0521
  • možnost placení obědů hotově v jídelně nebo bezhotovostně na účet pro bezhotovostní platbu je nutno vyplnit tiskopis, pak odevzdat do jídelny, kde vám bude přidělen variabilní symbol a domluvena částka, kterou budete zasílat na číslo účtu školy.

Bezhotovostní úhrady stravenek >>>