Přírodu moc rádi fotografujeme, a tak jsme se letos podruhé zúčastnili této celostátní soutěže pro děti a mládež do 19 let, kterou pořádá Hnutí Brontosaurus. Soutěž má dlouholetou tradici, je organizována již od roku 1992.
V první řadě si klade za úkol podpořit zájem o přírodu a péči o ni a je určena všem milovníkům přírody, kteří zároveň i rádi něco tvoří.
Nám se v letošním ročníku s podtitulem „Na cestě“ dařilo výborně!
Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen proběhlo v sobotu 21. 6. 202 v Brně. Součástí této akce bylo i vystavení výherních děl. Protože jsme se nemohli zúčastnit, poslali nám pořadatelé velmi pěkné ceny poštou.
Oceněná díla budou vystavena celé prázdniny v Toulcově dvoře v Praze a dále v Křížové chodbě Nové radnice v Brně (28.10. – 11.11. 2025)
„Na cestě“
Ať už malé semínko borovice vznášející se ve větru, vlna směřující k břehu nebo sobi migrující bezlesou tundrou – jedno mají společné: jsou na cestě. Všechno v přírodě je v neustálém pohybu a má to důvod. Tyto cesty mohou trvat několik minut, ale i několik let...
FOTO >>>
VÝSLEDKY >>>
DOPIS OD POŘADATELŮ >>>














