Během května a června probíhaly v naší třídě v rámci hodin TV tréninky a závody na atletickém stadionu ve čtyřech disciplínách – běhu na 50m, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a běhu na 400m. Chlapci i dívky předváděli skvělé výkony, každý se snažil dosáhnout nejlepšího výsledku, kterého je schopen. Dne 24.6. proběhlo slavnostní vyhodnocení nejlepších atletů, předání diplomů a odměn.
tř. učitelka Ivana Hynková
FOTO >>>














