V pondělí 30. března se pro žáky 2. stupně základních škol konal turnaj ve volejbale. Ve sportovní hale v Červeném Kostelci se sešlo celkem 16 týmů. Chlapci obsadili 5. místo. Dívky postoupily do čtvrtfinále, kde po bojovném výkonu vypadly po střetnutí s výborným týmem jaroměřského gymnázia. Turnaj proběhl v duchu fair play a přinesl řadu kvalitních zápasů.
Naši školu reprezentovali tito žáci a žákyně:
Boris Čečetka 9. A, Michal Černý 9. A, Adéla Hanzlová 7. A, Václav Hoffinger 9. A, Sebastian Holada 8. A., Michaela Jirmanová 7. A, Adéla Kučerová 9. A, Anna Marie Láchová 9. A, Natálie Matoulková 8. A, Aneta Plavcová 7. B, Natálie Poláčková 9. A, Radim Semerák 9. A, Josef Sláviček 8. A, Gabriela Štěpánová 7. B, Filip Vokatý 9. A, Daniela Zaňková 9. A, Vojtěch Roleček 9. A.
FOTO >>>














