Ve čtvrtek 9. dubna 2026 se žáci 2. B zúčastnili Dne s Policií ČR. Na novoměstském Husově náměstí byl připravený bohatý program.
K vidění byla nejen policejní technika, vozidla, ale i práce kriminalistických techniků a různé policejní činnosti. Zážitkem pro všechny byly určitě dynamické ukázky – např. průchod těžkooděnců, pohyb páru služebních koní po náměstí, ovladatelnost služebního psa, zadržení pachatele aj.
Za krásného slunečného počasí jsme si dopolední program všichni moc užili. Zpět do školy jsme se vrátili plni dojmů a s množstvím policejních suvenýrů. Bylo to super!
Děkujeme Policii ČR za skvěle připravený program.
Žáci 2. B, Jana Jurásková a Tereza Štěpánková
FOTO >>>














