Ve čtvrtek 16. dubna se žáci 4. A zúčastnili výuky na dopravním hřišti v Náchodě. Program začal v učebně opakováním pravidel silničního provozu, na které navázal závěrečný test. Většina žáků uspěla s minimálním počtem chyb.
Součástí programu byla také praktická jízda na kole po dopravním hřišti, kde si žáci při dodržování pravidel vedli velmi dobře. Na základě úspěšného absolvování všech částí získali oprávnění k samostatné jízdě na kole bez doprovodu dospělé osoby. Hurááá!
FOTO >>>














