Dne 2. června se třída 4. A vydala na školní výlet do Janských Lázní a na Stezku korunami stromů. Počasí nám přálo, a tak jsme si mohli naplno užít nejen výstup na rozhlednu s krásnými výhledy, ale také čas strávený na dětském hřišti a procházku lázeňským městečkem.
Výlet se vydařil a domů jsme se vraceli příjemně unavení, plní zážitků a dobré nálady.
FOTO >>>














