Školáci černá small 100

Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

MALECÍ 23 24

Přání prázdniny 23 24 1

____________________________________________________________________________________

Vítejte ve školní družině

Připomínáme, že poslední den školního roku 28. 6. 2024 bude zkrácený provoz ŠD od 6:15 do 15:00 hodin.

Vážení rodiče,

od 2. září 2024 dochází k několika významným změnám ve školní družině.

Provoz naší školní družiny bude upraven a rozšířen. ŠD bude otevřena každý den již od 6:00 hodin. Provoz školní družiny bude denně od 6:00 do 17:00 hodin.

Od září 2024 dochází z rozhodnutí zřizovatele školy k úpravě a sjednocení plateb za školní družinu a školní klub. Ze současných 120,-Kč měsíčně se poplatek zvyšuje na 150,-Kč měsíčně. Poplatek za „pouze ranní družinu“, „kroužky ŠD/ŠK“ a „anglický jazyk“ zůstávají nezměněny. Aktuální tabulka plateb na školní rok 2024/2025 bude k dispozici začátkem září 2024.

Na závěr děkujeme všem rodičům za spolupráci v tomto školním roce, za zodpovědné vyplnění našeho evaluačního „Dotazníku“, za krásné komentáře a vzkazy, které jste nám prostřednictvím tohoto „Dotazníku“ napsali, a přejeme pěkné, pohodové prázdniny a klidnou dovolenou. V září na shledanou.

Vychovatelky ŠD

kolaz ctverec1

kolaz foto SD

Formuláře

doucovani       OPJAK publicita digi2 digi1.jpg

ovoce do skol

scio obr  women_for_women_logo.jpg
 zdrava skolaLogo_Recyklohraní_aneb_Ukliďme_si_svět.jpg proskoly.jpg

© Your Company. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates